برنامه كلاس هاي پرديس بر اساس شماره كلاس

 

ايام هفته كلاس 1 كلاس 2 كلاس 3 كلاس 4 كلاس 5 كلاس 6 كلاس 7  
سه شنبه       روشهاي حرارتي وسينتيكي درتجزيه ديناميك گاز پيشرفته خطاهاي اندازه گيري رياضيات 2 مكانيك محيطهاي پيوسته  
      دكترعلي اصغر انصافي  دكتر سعيد مرتضوي  دكتر  احمدكرمان پور دكتر مهران مرادي غريبوند  دكترمصطفي جمشيديان   
      9:00-12:00 11:00-12:30 9:00-10:00 8:00-11:00 14:00-17:00   
مباحث نوين درشيمي
 تجزيه
      13:30-14:00  تئوري صفحات وپوسته ها الاستيسيته    
دكتركيومرث زرگوش    خواص مكانيكي پيشرفته مواد تئوري ارتجاعي   دكتر مجتبي ازهري  دكتر مهدي سلماني تهراني     
14-17   دكتر محمدرضا طرقي نژاد  دكترسعيد صرامي    13:30-16:30 11:00-12:30    
    14:00-17:00 13:30-16:30      13:00-14:00    
چهارشنبه روشهاي نوين در
آناليز دستگاهي
مباحث ويژه در مهندسي
 شيمي 2
خطرپذيري لرزه اي سازه ها روش هاي نوين مطالعه
مواد و آز
شيمي هتروسيكليك پيشرفته طراحي لرزه اي سازه ها       مباحث منتخب در مهندسي مكانيك بهينه سازي در
مهندسي عمران
 
دكترمحمد سراجي  دكتر علي اكبر دادخواه  دكتر پيام اسدي  دكتر فخرالدين اشرفي زاده  دكتر عليرضا نجفي چرمهيني  دكتر بهنام فر فرهاد دكتر محمدرضا توكلي نژاد   دكترمرتضي مدح خوان  
8:00-11:00 8:00-11:00 8:30-11:30 8:00-10:00 8:00-11:00 9:30-12:30 8:00-11:00 8:00-11:00  
  پيشرفتهاي نوين درتركيبات طبيعي اجزامحدود2 متالورژي جوشكاري
 پيشرفته
انتقال حرارت پيشرفته رياضيات مهندسي رياضيات مهندسي پيشرفته 1 بيوسراميك پيشرفته  
  دكتر عبدالرضا حاجي پور  دكتر نيما نورمحمدي دكتر مرتضي شمعانيان  دكتر سيدمحمد قريشي  دكتر  آزاده احمدي دكتر صالح اكبرزاده  رحمت اله عمادي   
  11:00-12:30 13:30-16  11:00-13:00 11:00-14:00 13:30-16:30 14:00-17:00 14:00-16:00  
  13:30-15:00              
پنج شنبه         تحليل عددي درمهندسي شيمي        
        دكتر عليرضا خزعلي         
        9:00-12:00        

                  دروس ارائه شده در ترم 1-95

                                         برنامه كلاس هاي پرديس

 

گروه آموزشي درس شماره و گروه درس نام درس كل نام استاد زمان و مكان ارائه/ امتحان توضيحات
شيمي آلي 6512725-01 پيشرفتهاي نوين درتركيبات طبيعي 3 حاجي پور عبدالرضا درس(ت): چهار شنبه 11:00-12:30 مکان: كلاس 2مركز آموزشهاي الكترونيكي و پرديس  
درس(ت): چهار شنبه 13:30-15:00 مکان: كلاس 2مركز آموزشهاي الكترونيكي و پرديس
امتحان(5_1395.10.15) ساعت : 08:30-11:30
شيمي آلي 6512729-01 شيمي هتروسيكليك پيشرفته 3 نجفي چرمهيني عليرضا درس(ت): پنج شنبه 08:00-11:00 مکان: كلاس 4 مركز آموزشهاي الكترونيكي و پرديس  
امتحان(9_1395.10.20) ساعت : 08:30-11:30
شيمي آلي 6512734-01 شيمي پليمرپيشرفته 3 ملك پور شادپور درس(ت): چهار شنبه 08:00-11:00 مکان: كلاس 5 مركز آموزشهاي الكترونيكي و پرديس  
امتحان(1_1395.10.11) ساعت : 08:30-11:30
شيمي تجزيه 6518783-01 روشهاي نوين درآناليز دستگاهي 3 سراجي محمد درس(ت): چهار شنبه 09:00-12:00 مکان: كلاس 1 مركز آموزشهاي الكترونيكي و پرديس  
امتحان(5_1395.10.15) ساعت : 08:30-11:30
شيمي تجزيه 6518784-01 روشهاي حرارتي وسينتيكي درتجزيه 3 انصافي علي اصغر درس(ت): سه شنبه 09:00-12:00 مکان: كلاس 1 مركز آموزشهاي الكترونيكي و پرديس  
امتحان(9_1395.10.20) ساعت : 08:30-11:30
شيمي تجزيه 6518786-01 مباحث نوين درشيمي تجزيه 3 زرگوش كيومرث درس(ت): سه شنبه 13:30-16:30 مکان: كلاس 2مركز آموزشهاي الكترونيكي و پرديس  
امتحان(1_1395.10.11) ساعت : 08:30-11:30
عمران 6610500-01 رياضيات مهندسي 3 احمدي آزاده درس(ت): چهار شنبه 13:30-16:30 مکان: كلاس 6 مركز آموزشهاي الكترونيكي و پرديس ارائه براي دانشجويان ورودي 95 كارشناسي ارشد
امتحان(9_1395.10.20) ساعت : 08:30-11:30
سازه و زلزله 6612528-01 تئوري صفحات وپوسته ها 3 ازهري مجتبي درس(ت): سه شنبه 13:30-16:30 مکان: كلاس 6 مركز آموزشهاي الكترونيكي و پرديس مخصوص دانشجويان كارشناسي ارشد ورودي 94
امتحان(5_1395.10.15) ساعت : 08:30-11:30
سازه و زلزله 6612535-01 تئوري ارتجاعي 3 صرامي سعيد درس(ت): سه شنبه 13:30-16:30 مکان: كلاس 4 مركز آموزشهاي الكترونيكي و پرديس فقط براي دانشجويان كارشناسي ارشد ورودي 95 ارائه مي گردد
امتحان(1_1395.10.11) ساعت : 08:30-11:30
سازه و زلزله 6612603-01 خطرپذيري لرزه اي سازه ها 3 اسدي پيام درس(ت): چهار شنبه 08:30-11:30 مکان: كلاس 3 مركز آموزشهاي الكترونيكي و پرديس مخصوص دانشجويان كارشناسي ارشد ورودي 94
امتحان(1_1395.10.11) ساعت : 08:30-11:30
سازه و زلزله 6612702-01 اجزامحدود2 3 نورمحمدي نيما درس(ت): چهار شنبه 16:00-13:30 مکان: كلاس 6 مركز آموزشهاي الكترونيكي و پرديس مخصوص دانشجويان دكتري ورودي 95
امتحان(1_1395.10.11) ساعت : 08:30-11:30
سازه و زلزله 6612715-01 بهينه سازي در مهندسي عمران 3 مدح خوان مرتضي درس(ت): چهار شنبه 8:00-11:00 مکان: كلاس 5 مركز آموزشهاي الكترونيكي و پرديس مخصوص دانشجويان ورودي 95
امتحان(5_1395.10.15) ساعت : 08:30-11:30
سازه و زلزله 6612908-01 طراحي لرزه اي سازه ها 3 بهنام فر فرهاد درس(ت): چهار شنبه 09:30-12:30 مکان: كلاس 6 مركز آموزشهاي الكترونيكي و پرديس مخصوص دانشجويان كارشناسي ارشد ورودي 95
امتحان(5_1395.10.15) ساعت : 08:30-11:30
مواد 6710604-01 متالورژي جوشكاري پيشرفته 2 شمعانيان اصفهاني مرتضي درس(ت): چهار شنبه 11:00-12:00 مکان: كلاس 4 مركز آموزشهاي الكترونيكي و پرديس  
درس(ت): چهار شنبه 13:30-14:30 مکان: كلاس 4 مركز آموزشهاي الكترونيكي و پرديس
امتحان(7_1395.10.18) ساعت : 08:30-11:30
مواد 6710707-01 خواص مكانيكي پيشرفته مواد 3 طرقي نژاد محمدرضا درس(ت): سه شنبه 14:00-17:00 مکان: كلاس 3 مركز آموزشهاي الكترونيكي و پرديس  
امتحان(9_1395.10.20) ساعت : 08:30-11:30
مواد 6710764-01 بيوسراميك پيشرفته 2 عمادي رحمت اله درس(ت): چهار شنبه 14:00-16:00 مکان: كلاس 1 مركز آموزشهاي الكترونيكي و پرديس  
امتحان(5_1395.10.15) ساعت : 08:30-11:30
مواد 6710654-01 روش هاي نوين مطالعه مواد و آز 3 اشرفي زاده
سيد فخرالدين
درس(ت):  چهار شنبه 8:00-10:00 مکان: كلاس 4 مركز آموزشهاي الكترونيكي و پرديس مخصوص دانشجويان ارشد
امتحان(1395.10.11) ساعت : 08:30-11:30
مواد 6710603-01 خطاهاي اندازه گيري 1 كرمان پور احمد درس(ت): سه شنبه 9:00-10:00 مکان: كلاس 2 مركز آموزشهاي الكترونيكي و پرديس مخصوص دانشجويان ارشد
امتحان(1395.10.13) ساعت : 08:30-11:30
مكانيك 6810500-01 رياضيات مهندسي پيشرفته 1 3 اكبرزاده صالح درس(ت): چهار شنبه 14:00-17:00 مکان: كلاس 7 مركز آموزشهاي الكترونيكي و پرديس مخصوص دانشجويان ارشد هر دو گرايش
امتحان(5_1395.10.15) ساعت : 08:30-11:30
مكانيك 6810603-01 الاستيسيته 3 سلماني تهراني مهدي درس(ت): سه شنبه 11:00-12:30 مکان: كلاس 7 مركز آموزشهاي الكترونيكي و پرديس مخصوص دانشجويان ارشد و دكترا طراحي كاربردي
درس(ت): سه شنبه 13:00-14:00 مکان: كلاس 7 مركز آموزشهاي الكترونيكي و پرديس
امتحان(13_1395.10.25) ساعت : 08:30-11:30
مكانيك 6810650-01 ديناميك گاز پيشرفته 3 مرتضوي راوري سيدسعيد درس(ت): سه شنبه 11:00-12:30 مکان: كلاس 3 مركز آموزشهاي الكترونيكي و پرديس مخصوص دانشجويان ارشد و دكترا گرايش تبديل
درس(ت): سه شنبه 13:30-14:00 مکان: كلاس 3 مركز آموزشهاي الكترونيكي و پرديس
امتحان(7_1395.10.18) ساعت : 08:30-11:30
مكانيك 6810700-01 رياضيات 2 3 مرادي غريبوند مهران درس(ت): سه شنبه 08:00-11:00 مکان: كلاس 7 مركز آموزشهاي الكترونيكي و پرديس مخصوص دانشجويان دكترا هر دو گرايش
امتحان(1_1395.10.11) ساعت : 08:30-11:30
مكانيك 6810710-01 مباحث منتخب در مهندسي مكانيك 3 توكلي نژاد محمدرضا درس(ت): چهار شنبه 08:00-11:00 مکان: كلاس 7 مركز آموزشهاي الكترونيكي و پرديس دانشجويان ارشد و دكترا هر دو مقطع ، گرايش تبديل انرژي مي توانند درس را اخذ نمايند
امتحان(13_1395.10.25) ساعت : 08:30-11:30
مكانيك 6810800-01 مكانيك محيطهاي پيوسته 3 جمشيديان مصطفي درس(ت): سه شنبه 14:00-17:00 مکان: كلاس 7 مركز آموزشهاي الكترونيكي و پرديس مخصوص دانشجويان ارشد هر دو گرايش
امتحان(1_1395.10.11) ساعت : 08:30-11:30
مهندسي شيمي 7110511-01 انتقال حرارت پيشرفته 3 قريشي سيدمحمد درس(ت): چهار شنبه 13:00-16:00 مکان: كلاس 5 مركز آموزشهاي الكترونيكي و پرديس  
امتحان(1_1395.10.11) ساعت : 08:30-11:30
مهندسي شيمي 7110514-01 تحليل عددي درمهندسي شيمي 3 خزعلي عليرضا درس(ت): پنج شنبه 09:00-12:00 مکان: كلاس 5 مركز آموزشهاي الكترونيكي و پرديس  
امتحان(5_1395.10.15) ساعت : 08:30-11:30
مهندسي شيمي 7110722-01 مباحث ويژه در مهندسي شيمي 2 3 دادخواه علي اكبر درس(ت): چهار شنبه 08:00-10:00 مکان: كلاس 2مركز آموزشهاي الكترونيكي و پرديس  
درس(ت): چهار شنبه 11:00-12:00
امتحان(9_1395.10.20) ساعت : 08:30-11:30
عمومي 7910606-01 پايان نامه كارشناسي ارشد 6 اساتيد گروه آموزشي    
عمومي 7910730-01 ارزيابي جامع آموزشي 0 اساتيد گروه آموزشي    
عمومي 7910740-01 ارزيابي جامع پژوهشي 1 0 اساتيد گروه آموزشي    
عمومي 7910818-01 رساله دكترا 18 اساتيد گروه آموزشي    
عمومي 7910819-01 رساله دكترا 19 اساتيد گروه آموزشي    
عمومي 7910820-01 رساله دكترا 20 اساتيد گروه آموزشي    
عمومي 7910821-01 رساله دكترا 21 اساتيد گروه آموزشي    
عمومي 7910910-01 سمينار ( دكتراي ) 1 اساتيد گروه آموزشي    
عمومي 7910888-01 كارگاه ايمني و بهداشت عمومي   اساتيد گروه آموزشي